Movies
Ratings
220
Frozen IIRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
GiftedRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
DangalRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.5