Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
BrokenRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 2.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
ArahanRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5