Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
She's Out of My LeagueRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
A Man Called OttoRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 1.5
Mr. SocratesRated ★ 2.0