Titles you rated
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0