Titles you rated
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5- The PeakRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5