Movies
Ratings
44
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
Approved for AdoptionRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
TedRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5