Movies
Ratings
100
Rain ManRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 2.5
CloserRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 2.0
MatildaRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0