Movies
Ratings
1517
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
The Great DictatorRated ★ 4.0
pace makerRated ★ 3.5
The OrphanageRated ★ 3.5
Star Wars: The Clone WarsRated ★ 4.0
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.5
JuniorRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0