Movies
Ratings
230
Inside OutRated ★ 4.0
Treat Me Like FireRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 3.5
MulanRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 3.0