Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- The Birth of KoreaRated ★ 0.5
WonkaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5