Series
Ratings
19
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
In Time With YouRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
GiantRated ★ 0.5
Sherlock Season 1Rated ★ 2.0
NonstopRated ★ 0.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 2.5