Movies
Ratings
164
The MimicRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 5.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Very Good GirlsRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 3.0
Monsters vs. AliensRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 0.5
Cars 2Rated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 3.5
Happiness for SaleRated ★ 3.0