Series
Ratings
115
Save MeRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
School 2017Rated ★ 3.5
Queen For Seven DaysRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5- FamilyRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5- Future BoyRated ★ 3.5
Falling for ChallengeRated ★ 3.0
Our Gap SoonRated ★ 3.5
BloodRated ★ 3.0