Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0