Titles you rated
The Little MermaidRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5