Series
Ratings
25- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Come Back AliveRated ★ 5.0- Incomplete LifeRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0