Series
Ratings
28
Neon Genesis EvangelionRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 0.5
GleeRated ★ 1.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0