Series
Ratings
40
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
The OARated ★ 4.5
The OARated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0