Movies
Ratings
336
CruellaRated ★ 5.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 0.5- Big fishRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Love and MonstersRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 0.5
LegendRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5