Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
CarterRated ★ 0.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.0
YoloRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
I WishRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
NocturnalRated ★ 0.5
Under the Open SkyRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 1.5