Movies
Ratings
1020
Final Destination: BloodlinesRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Man of MenRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 1.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 1.5
Queen of WalkingRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 1.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0
Daddy You, Daughter MeRated ★ 3.5