Titles you rated
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Castle in the SkyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
High & Low The Worst XRated ★ 1.5
High & Low The WorstRated ★ 2.0
That Thing You Do!Rated ★ 1.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 2.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Jango: UnchargedRated ★ 2.5
Last MileRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 0.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0