Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 1.0
MashleRated ★ 2.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0- AjinRated ★ 2.5
AjinRated ★ 0.5- 원피스 3기Rated ★ 3.0
One PieceRated ★ 3.5- 원피스 2기Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 1.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5