Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 5.0
RudderlessRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 2.5
Rough CutRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 1.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 2.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
Crows Zero IIRated ★ 1.5
Crows ZeroRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 1.0