Titles you rated
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 1.0
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
2012Rated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 1.5
CallRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
Phineas and Ferb: The Fast and the PhineasRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0