Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Slayers RevolutionRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The X-FilesRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5