Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SlayersRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 2.0