Titles you rated
The Good WifeRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Queen of AmbitionRated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 2.0
H.I.TRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5