Movies
Ratings
33
Rough CutRated ★ 3.0
Flying ColorsRated ★ 3.5
My Rainy DaysRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
The DUFFRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
What IfRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0