Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5- One WinRated ★ 1.5
Knives OutRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
47 Meters Down: UncagedRated ★ 1.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 3.5