Movies
Ratings
310
The TreacherousRated ★ 0.5
Empire of LustRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 2.0
MementoRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5