Titles you rated
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Crank: High VoltageRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.0
CubeRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
HolidayRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.0
Volcano HighRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
HowlingRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.0