Titles you rated
Real:Time:Love Season 3Rated ★ 5.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 5.0
Love for Love's SakeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 5.0- Drama Festival 2013Rated ★ 5.0
- 위대한 수업, 그레이트 마인즈Rated ★ 5.0
- Link ClickRated ★ 0.5
Happy Merry EndingRated ★ 0.5
Tamra IslandRated ★ 5.0
Come and Hug MeRated ★ 5.0
Kiseki: Dear to MeRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Roommates of Poongduck 304Rated ★ 5.0
Once AgainRated ★ 5.0
Happy Ending RomanceRated ★ 5.0
BluemingRated ★ 5.0
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 5.0- My TeacherRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0