Series
Ratings
20
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 3.5
FleabagRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Law SchoolRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 0.5
RevenantRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.5