Movies
Ratings
629
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 5.0
There's Something About MaryRated ★ 2.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 2.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 2.0
The Swan PrincessRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0
Brother BearRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0- A Little PrincessRated ★ 3.0
Princes and PrincessesRated ★ 3.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Look Who's TalkingRated ★ 3.0
First DaughterRated ★ 2.0