Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Sector 7Rated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 5.0
ImmortalsRated ★ 4.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.5
HopeRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0