Series
Ratings
101
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.0
Manifest Season 2Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 1.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 0.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Love and AnarchyRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 2.5
Scenes from a MarriageRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0