Titles you rated
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5- Katuri Season 1Rated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 5.0
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 5.0
Magical Girl SiteRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
GoedamRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5