Titles you rated
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Deliver Us from EvilRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.5
The Divine FuryRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Warriors of the DawnRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
OfficeRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.5
Dark PhoenixRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
CapernaumRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0