Titles you rated
- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0