Titles you rated
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 2.0
Past LivesRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 0.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 1.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 1.5- Christmas CarolRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5