Titles you rated
John Tucker Must DieRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
The ScentRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
August RushRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0