Titles you rated
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0