Titles you rated
Five FingersRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 0.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Righteous LoveRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5