Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 3.5
Sorry We Missed YouRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 1.5
Gran TurismoRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.0
The Children ActRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 1.5
HappyendRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 2.5