Movies
Ratings
52
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0