Titles you rated
School-Live!Rated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Ushio and ToraRated ★ 4.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Beastars Season 2Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
Beastars Season 1Rated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0