Movies
Ratings
200
I Am Number FourRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0