Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
InsurgentRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Bring It OnRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
Magic Mike XXLRated ★ 3.0
Magic MikeRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
One Way TripRated ★ 3.5