Movies
Ratings
153
May 18Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Hello BrotherRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5